Zizi újabb kalandokba keveredett! 🙂 Elkezdett egy fotós tanfolyamot (magáról az iskoláról majd később), hogy megtanulja a fényképezés, fotózás csínját-bínját és egyre szebb és jobb képekkel örvendeztesse meg a kedves olvasóit! Az első gyakorlatunkon készült képeim közül teszem közre a kedvenceimet!
Ügyi vagy! Klasszak lettek! 🙂 És mindenkinek ugyanazt kellett, vagy csak úgy kiszabadultatok a zöldbe? 😉
Köszönöm! Csak úgy kiszabadultunk most első alkalommal. 🙂 Nem volt kötelező téma, illetve annyi, hogy csináljunk közeli képeket is! Nagyon élveztem, pedig még nem is profi géppel csináltam ezeket a képeket!
Nagyon jók lettek, gratula, csak így tovább! 🙂 Ügyesen bánsz a mélységélességgel és elképesztő, milyen nézőpontokra bukkansz!
A fekete-fehér pados kép a kedvencem, olyan jól megnyújtja a nézőpont a témát, vezeti a szememet a távolba a sok párhuzamosan futó, mégis összetartó vonal (na ezt jól megaszondtam, de nézd el nekem, ma még csak egy kávét ittam, miközben a munkahelyemen mély-vagonizálok… :-))
Köszönöm a bókot egy olyantól, akinek profi gépe van. Egy amatőr géppel mélységélesség állítás??? 🙂 De tényleg, nekem is nagyon bejönnek ezek a képek! Egy kávéra talán szükségem lesz, mert munka után fotótanfolyam és tegnap későn kerültem ágyba!
Köszi Virág!!!
Ja, és a pados kép színesben semmitmondó volt… de amikor váltottam fekete-fehérre… whoaaaa! Hihetetlen a fotózás! Már most imádom! 🙂
Nekem is a pados tetszik a legjobban!:-) Az iskoláról szóló beszámolódra nagyon kíváncsi vagyok, mert én is szerettem volna beíratkozni valahova, de aztán a gyerekek miatt nem nagyon tudom egyelőre megoldani.:-(
Zizi, nekem is a pados kép tetszik. Tényleg nagyon jó nézőpont!
És kérlek, nézz be hozzám, hoztam neked valamit!
Szóval már gyakorlat is volt, azt hittem, hogy még csak az elméleti résznél tartotok…de ez jó, mert hónapok multán látni fogod a fejlődést.
Úgy néz ki, hogy igencsak ígéretes vagy :)Esetleg profi fotós babérokra törsz, vagy csak a saját szakácskönyved fotóit szeretnéd majd magad készíteni? Egyébként a sok pozitív kritika mellé, én annyit mondanék, hogy a márványos képet megnézném úgy megvágva, hogy a jobb felső sarokban nincs bekúszó árnyék, a pados meg érdekelne olyan vágással, hogy alul és bal szélen ne látszódjon a pad deszkáinak vége…ez érdekes lehet…talán fel sem lehet ismerni, hogy egy padról van szó, még absztraktabb lenne a dolog(és jobban nyújtaná a képet). Ezt persze tényleg csak próbaképp, hisz a cél nem az, hogy ne ismerjük fel.
Kriszta,
van gyakorlat is már. Ezek a képek egyébként még az első gyakorlaton készültek, ami egyébként csapatépítés volt. Az igazán érdekes képek még ezután jönnek! 🙂 Kipróbálom, amiket írtál és elküldöm neked emailben! 🙂